• Vzory pieskovania
 • Vitráže
 • Farebná digitálna potlač
 • Vzory pieskovania

  Vzory pieskovania vyobrazené vzory sa môžu aplikovať na rôznych druhoch skla. Obrázok je informatívny, typ skla je potrebné presne definovať…
 • Vitráže

  Možnosť pôsobenia farby na sklo - je technika, ktorá umožňuje nalepenie špeciálnej fólie na sklo. Fólia je veľmi trvanlivá a odolná…
 • Farebná digitálna potlač

  DVERE S FAREBNOU DIGITÁLNOU POTLAČOU - je unikátna metóda priamej tlače na kalené sklo farbami s kvalitou fotografií a verným zobrazením…

PREHĽAD:

TEX GLASS vrstvené sklo je  produkt s krásnymi tkaninami zapuzdrenými vnútri. Rada tkanín bola starostlivo vybraná z exkluzívnej kolekcie Nya Nordiska. Všetky tieto produkty boli prísne testované v centrálnom a vývojovom centre v Saint-Gobain a výrobné procesy sú presne definované . 

 

Aplikácia

TEX sklo sa používa na vytvorenie dramatickej funkcie  v interiéri, ako sú priečky, paravány, dverí a nábytku. V kombinácii s maľovaným alebo zrkadlovým sklom, celkový efekt je ohromujúci, a je inšpiratívnym  riešením pre obklady stien, alebo iné obkladové aplikácie.

 

Manipulácia a inštalácia

Vzhľadom k tomu, že tkaniny a sieťoviny sú zapuzdrené vnútri vrstveného skla, so sklom možno manipulovať a inštalovať rovnakým spôsobom ako pri štandardne vrstvenom skle. Rozsah je testovaný pre  vnútorné použitie.

V prípade vlhkého prostredia, ako sú kúpeľne, prosím konzultovať svoje požiadavky s nami. Niektoré produkty v tejto rade sú vhodné do vlhkého prostredia, ale v závislosti na výrobku a / alebo spôsobu zasklenia, môže byť nutné poznamenať na špecifikáciu / objednávky (napr. EVA laminát v "ráme obrazu" zóny, ktoré neobsahuje látky okolo, sú to  odlišné požiadavky na výrobu hrany). Tiež by bolo potrebné použiť na okraji skla inštalujúcu osobou, aby sa zabránilo delaminácii napríklad GE Multisil neutrálny silikón s menej ako 3% zmäkčovadlá (plnivo).

 

Výhody

Ak chcete, aby farby tkanín presvitať odporúčame použiť SGG DIAMANT extra Jasné sklo. Pre niektoré aplikácie, TEX sklo sa môže tiež kombinovať -maľované sklo alebo zrkadlové sklo , ktoré vytvorí ohromujúce účinky.

 

Rozmery
Vrstvené sklo môže byť v nasledujúcich štandardných konfiguráciách: 9,5 mm, 11,5 mm a 13,5 mm. U silnejších laminátov, prosím, kontaktujte nás. Štandardné minimálne rozmery sú 300 mm x 300 mm. Maximálne rozmery sa líšia v závislosti od rôznych faktorov, vrátane typu tkaniny a či smer tkaniny sa dotýka. Skontrolujte prosím svoje požiadavky s nami.

 

Spracovanie
v závislosti od podkladu, sklo môže byť aj tepelne spevnené, alebo tvrdené. Hrany skla dokončenie po laminácii, s výnimkou v prípade tvrdeného vrstvených konfigurácií.

 

Špecifikácie kvality
Vzhľadom na povahu zapuzdrených produktov, je dôležité vziať do úvahy nasledujúce body:

 

·      V závislosti na materiáli, sa môžu objaviť odchýlky vo vzore .

·      Čiastočne v dôsledku toho, zarovnanie vzoru s okrajom skla sa môžu mierne líšiť.

·      Látky môžu mať drobné nedostatky v nich.

·      Vzhľadom na štruktúru tkaniny, malé bubliny môžu byť viditeľné vo medzivrstiev.

Tieto body nie sú dôvodom na odmietnutie tohto produktu TEX skla.

Free Joomla! template by L.THEME